Κύριε διευθυντά
Βεβαίως και είναι ελεύθεροι οι συνεργάτες σας να δημοσιεύουν τις απόψεις τους, αλλά η γελοιογραφία στο φύλλο της Κυριακής 20/11 του Ανδρέα Πετρουλάκη, που εμμέσως πλην σαφώς υιοθετεί τις αναπόδεικτες κατηγορίες Βαξεβάνη, δεν έπρεπε να βρει θέση στην «Καθημερινή».
Ως παλιός (35 χρόνια) αναγνώστης σας, πολλές φορές τελευταία έχω προβληματιστεί για επιλογές, όπως π.χ. με τη δημοσίευση του άρθρου του κ. Νίκου Μαραντζίδη της 13/11, ακόμη και αν εκφράστηκαν οι επιφυλάξεις σας. Ολο και περισσότερο, νομίζω ότι η «Καθημερινή» χάνει την ταυτότητα και το πνεύμα της.